| Cotarla_Darius_1995 a întrebat:

Sall. Am cumparat un carburator nou de 19 mm pentru un piaggio nrg mc 3( scuter) si l.am montat dar nu porneste. I.am dat cateva sirigi prin carburator, porneste dar nu sta doar cat tine benzina data cu siringa. Ce probleme ar putea fi? Avand in vedere ca, carburatorul este nou. Mentionez ca am vaccum la el. Si benzina pe care o folosesc este de 100

1 răspuns:
| Denila123 a răspuns:

Da vacumul jos, e infundat, lasa-mi Facebook sa luam legatura vreau sa te ajut eu nu intru mereu pe TPU