| andreibaros a întrebat:

Sall dati-mi si mie va rog idei de BMX pana in 6-7 milioane in afar de rich si dhs! Sa fie Sh sau un blackrider,,, ce ziceti? funaaa+ vot la fiecare

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai BMW ok in 600-700 de lei sunt decat DHS si BlackRider!

| Aliiinutzatha a răspuns:

De la dHs pe strada garii nr 14 navodari acolo este un magazin si eu am deja de acolo bmx si e 450 parca nu stiu dar depinde din ce zona esti eu ti-am zis asa fiindca eu sunt fata proprietarului iti dau site sh sa vezi http://florelenabike.ro/biciclete.html sh mai e ca sa vezi casa sa stii unde sa vi http://florelenabike.ro/service.html

| Aliiinutzatha a răspuns:

Nu e doar de de la dhs bmx sau de la rich la mag la mine aveam sh de la alte firme se vine se alege sh e comanda in 2-3 zile avem bickla comanndata

| Aliiinutzatha a răspuns:

Nu e doar de de la dhs bmx sau de la rich la mag la mine aveam sh de la alte firme se vine se alege sh e comanda in 2-3 zile avem bickla comanndata...

| andreibaros explică:

Sunt din constanta oras constanta dar nu vreau DHS SI RICH... daca e second hand

| andreibaros explică:

Pai dap dar am mai vazut si din alea la 10-11 milioane...pot sa imi iau din alea dar mie foarte frica sa nu il stric ca sunt incepator si dupa aia plang dupa bani. si vroiam sa imi iau unul mai "prost" blackrider outdoor aveti?

| cosmin4g a răspuns:

Frate tu sa-ti iei bmx blackrider sau dhs jumper dar recomandat e sa-ti iei dhs e de calitate mai mare ...invaderul este varza e si greu sa nu iti iei niciodata din ala. votttttpaaa succex

| cosmin4g a răspuns:

Dhs e cel mai bun