| andreibaros a întrebat:

Ce ziceti merita sa imi iau un bmx blackrider sau first bike? ziceciti care va place si de ce care sunt avantajele si dezavantajele si ce ar tb schimbathappy mersi mult funda + vot fiecare

Răspuns Câştigător
| 9gygy a răspuns:

De "farst baik" nici nu merita sa pomenesti. Nici la trei ani nu te duce daca ai "noroc". Deci. blackridger. Avantajele bmx-ului sunt dezavantaje first bike-ului. laughing

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

BMW fiindca este BMW alta explicatie nu mai e necesara. Un First Bike nu te tine mai mult de 3 ani in exploatare, in timp ce un BMW daca te chinui un pic il lasi mostenire la nepoti!

P.S.
Am auzit ca Decebal avea unu care l-a tunat Basescu si il foloseste ca Logan!

| Alex_9342 a răspuns:

Am eu un first bike agrement 600 daca te ijntereseaza, nou nouta azi am luat-o cu garantie 2 ani daca te intereseaza sunt din CTA, id "vasiliu.alexandru