| solovey789 a întrebat:

SALL TPU, am si eu o promblema am si eu o skoda octavia 1 si am cumparat acum 2 zile o instalatie gpl noua..am fost sa o pun am pus-o si a doua zi cand sa o pornesc pe benzina era totul in regula si cand am dat pe gaz torometrul oscila dar pe benzina nu imi face asa....si nu pot merge cu ea decat pe benzina ca poe gaz moare motorul si torometrul oscileaza de ce va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te inapoi la Dorelul care a executat modificarea sa o regleze mai bine.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Solovey, du-te inapoi la firma care ti-a montat-o este cel mai bun lucru pe care il poti face!

| InstalatiiGPL a răspuns:

Posibil sa-i trebuiasca un reglaj la calculator. Poti sa imi dai mai multe detalii despre masina si ce tip de instalatie ai?