| black34white a întrebat:

Am si eu un peugeot 407 din 2007 si mi s-a aprins in bord becul ala cu pompa si de cand s-a aprins merge rau nu prea se mai accelereaza se opreste. ce poate avea? FUNDA multumesc

Răspuns Câştigător
| Andr3y007 a răspuns:

Mergi cu ea la un service s-ar putea sa fie filtrele / pompa de benzina. parerea mea totusi e ca ar trebui sa intrebi un prieten de al tau care lucreaza in domeniu. (daca ai ) pentru ca el ti-ar spune exact ce iti trebuie. in schimb la service s-ar putea sa iti ia banii degeaba

6 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Baga motorina mai buna si mai multa daca iti face figuri iar s-ar putea sa fie pompa de benzina!

| ginoeugen23 a răspuns (pentru BassHunter13):

Hotarastete omule/... sa bage benzina sau motorinabig grin

| BassHunter13 a răspuns (pentru ginoeugen23):

Prost eu...scuze greseala

| ginoeugen23 a răspuns (pentru BassHunter13):

E o greseala nevfinovfatabig grin

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Trebuie schimbate filtrele sau pompa. Mergi cu ea la un service.

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Ai mers cu ea pe "rosu" mult? posibil sa iti fi tras toate gunoaiele din pompa iar acum trage infundat! Nu e recomandat sa mergi cu ea la limita cu motorina, ti se poate duce pompa!