| mennenspeed a întrebat:

Am un golf3 si as dori sa curat, SPAL, scaunele...din pacate nu am huse pe ele ( daca aveam le luam si le bagam in masina de spalat), dar sunt doar scaunele simple. Cum as putea sa le curat? Cu ce solutie sa le spal?
Si ceva solutie ca sa miroasa >frumos:-

6 răspunsuri:
| olixandru a răspuns:

Eu am spalat scaunele la masina mea cu Vanish, am stat pe urma o zi sa se usuce dar au iesit super.

| 0rlando a răspuns:

Mergi cu ea la o spălătorie. Decât să riști să faci mai rău, mai bine dai 10 lei și ai scăpat de problemă.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Foloseste,,vanish,,pentru carpete sau covoare.Pui pe pata, lasi 2-3 min.si speli cu putina apa calduta.Are si efect si miros placut.Bafta!

| odo89 a răspuns:

Apa calduta, un pic sapun lichid si forta de frecare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cosminsmenaru a răspuns:

Eu pun apa calda intr-o galeata pun 2 degete de bio carpet si cu peria de radacini iese super garantez, succes!