| alwaysStyles a întrebat:

Am o pereche de sneakersi si am umblat destul de mult cu ei, iar acum au inceput sa miroasa, vreau sa ai spal dar problema e ca sunt acoperiti cu piele (falsa) si nu ai pot baga la masina de spalat. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tinna666 a răspuns:

Eu i-am bagat pe ai mei in masina de spalat la program scurt(30 min) si nu au avut nimic...dar cum a spus si remus, poti amesteca putina apa calda cu detergent si cu putin balsam si sa torni in ei..lasi acolo cam 30 min si apoi ii clatesti bine si ii scoti afara la soare sa se usuce

| IvanTudorel a răspuns:

Eu ii infasor intr-un prosop si ii bag la masina de spalat la program scurt si nu s-au rupt.