| spayk a întrebat:

recent am luat permisu si vreau sa-mi cumpar o masina as vrea un opel calibra cu motor de 2 pe benzina...Ce zicetiii?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți cumperi o mașină în funcție de buget, nevoi personale, etc.
Felicitări pentru permis!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Parerea mea e ca e o masina veche, urata o sa te coste un car de bani inmatricularea (daca e cazul) si asigurarile.

| Braunion a răspuns:

Ca vrei sa-ti iei un fier vechi refulat probabil din strainatate ca sa incerci sa pari cool. Opel Calibra are niste motoare de rahat (consuma mult si nu scot multi cai putere pentru dimensiunile respective), dar ce conteaza, prinde la gagici... pardon, prindea cand eram eu mai tanar laughing

| CălinPL a răspuns:

Nu prea imi place

| CălinPL a răspuns:

Nu e buna opel

| spayk explică:

Atunci ce masini imi recomandati? ...am vazut un mercedes E 270 la 3000 de euro are motor de 2 7 motorina

| spayk explică:

Am gasi un opel calibra din 1996 motor de 2 litri benzina are pana in 100 000 de km cam 90 de mii ce zicetii? nu-i uzata