| 8gabytzzu8 a întrebat:

Sall vreau sa stiu si eu daca s-a aplicat legea cea noua la scoala de soferi? Cum ar fi ca daca iei sala si pici la traseu... crying dai doar traseul trebuia sa se aplice pana acum care stie sa imi raspunda si mie :*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndrusKanu a răspuns:

Ăştia de picaţi traseul cred că sunteţi căzuţi în cap, eu unul nu v-aş mai da permisul niciodată.

| AndrusKanu a răspuns:

@8gabytzzu8: Cum să pici **** traseul?
@tipu: Mai am un an până să-mi iau permisul deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu se va mai da sala, va trebui sa faci dovada caai mai facut inca 15 ore de conducere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inteles ca da asa ar fi

| matt25 a răspuns:

Mai ai posibilitatea sa mai dai traseul inca o data.

| 8gabytzzu8 explică:

AndrusKanu ai vorbit tu cand trebuia sa taci laughing