| spidy a întrebat:

Nu mai inteleg o chestie, pana la urma s-a adoptat legea ca daca pici traseul nu mai dai sala? cica sala e valabila un an si in acest timp poti da traseul pana il iei! dar vreau sa fiu sigur daca s-a aprobat aceasta lege sau nu...cine stie...

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Înca nu sa legalizat aceasta chestie, este o propunere.

| afrodita3333 a răspuns:

Eu asa stiam ca sala o dai o data, e valobila un an si tu poti sa dai in acest timp orasul pana il iei atata timp cat sala e valabila.

| suntserios a răspuns (pentru afrodita3333):

Nu stiai bine, scoala e valabila 1 an, nu examenul de sala

suntserios
| suntserios a răspuns:

E abia in faza de proiect

| valentingb a răspuns:

Daca era, se auzea. Dar e doar un proiect, de mult visat, care nu s-a materializat in noua lege. Speram in continuare ca se va considera un drept castigat.
http://www.reporterntv.ro/......-teoretica