| PrivateName a întrebat:

Sallut Baieti! am si eu un logan si doresc sa ii schimb becurile de la pozitii, cu niste leduri.problema este ca nu stiu de care leduri imi trebuiesc si de unde gasesc! daca se poate si un likk cu niste preturi.MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei ceva ieftin si bun suna aici 0768983043 este un particular foarte ieftin, daca vrei ceva din magazin neaparat intra aici http://www.kiturixenon.ro/leduri-pozitie.php sau mai gasesti pe okazii atat magazine online care vand si pe acolo, or tot particulari!