| harim112 a întrebat:

Salu! Vreau sa stiu daca pot schimba motorul de pe un passat CC de 3.6 cu unu-l de 2.0 ce ar trebui sa modific la ea ca sa potriveasca motorul.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Trebuie sa modifici tot,adica sa schimbi masina laughing
Odata trebuie alta transmisie, apoi alt computer, care si ala va trebuie programat, apoi modificari la sasiu ca motoru ala sa se potriveasca, planetare si cine mai stie ce mai trebuie.
Daca este sa faci toate astea, mai ieftin te costa sa cumperi alta masina cu motor de care vrei tu.

1 răspuns:
| Iunix a răspuns:

E o modificare ilegală, nu treci RAR-u