| Începătorul988 a întrebat:

A4 b7 sedan sau break? Ambele arata frumos...

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Break, niciodata nu stii cand ai nevoie de spatiul ala in plus, pe langa asta, din punctul meu de vedere Audi chiar face break-uri frumoase.

| Începătorul988 explică (pentru RB26DETT):

Da, dar din cate am vazut break-u ar fi putin mai lung. Eu conducand un A3, care si el are forma unui break. Doar ca ma nemultumeste spatiul, si interiorul...

| RB26DETT a răspuns (pentru Începătorul988):

Daca ai nevoie de spatiu mergi pe break! O fi el mai lung dar nu vad cu ce te-ar incurca, doar daca ai un garaj mic, de manevrat inveti s-o manevrezi, te obisnuiesti cu ea si in spatii inguste. Crede-ma ca mult mai bine da break-ul, altfel stau oamenii pe bancheta din spate, poti rabata banchetele si ai dita mai spatiul pentru tot felul de chestii si arata bine, Audi chiar face breakuri frumoase si in general in gama VAG breakurile arata mai bine decat sedanurile, la fel se aplica si pentru Volvo, Mercedes si alte marci, acum depinde si de gusturi, mie mereu mi-au placut break-urile big grin

| Începătorul988 explică (pentru RB26DETT):

Am avut astra g break. Stiu cum e cu locul portbagajului... aveai loc sa si f*.ti in el.