| Adrianocelentano123 a întrebat:

Salut, acum 1 saptamana am zgariat minor o masina in parcare, cateva zgarieturi cand am dat cu spatele, l-am atins putin, insa nu am primit nici un telefon sau vreo chemare de la politie..si cam ce as putea sa patesc? Daca i-am zgariat masina putin si de panica,am plecat, m-am prefăcut ca nu am vazut, nu am coborat din masina, nimic

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu patesti nimic

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te vor ajunge blestemele.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ohooo! De cate ori nu mi s-a zgariat asa, dar si destul de tare, cu afundarea tablei. Dar... prinde orbul, scoate-i ochii.
Daca nu afla cine a fost, nu patesti nimic. Daca afla, impacare intre parti. Daca se ajunge la politie, pe langa paguba si o amenda. De fuga de la locul accidentului nu poate fi vorba, deoarece poti sustine ca nu ti-ai dat seama.