| Alyn_Corduneanu_1994 a întrebat:

Salut acum 2 zile am shimbat setul la scuter. si azi l.am dat o tura la un prieten. a venit pe langa el inapoi pedala era blocata si cand l.am desfacut setul era praf. si pedala e in continuare blocata. de ce? Am desfacut capacul la pedala si nu are nimic.
De ce e blocataa?

1 răspuns:
| gheorghe699 a răspuns:

Prietene,daca m-ai schimbi setul odata, nu il da nimanui, pana nu faci tu un rodaj cu el linistit, l-a calcat la blana ca un imbecil si l-a gripat.