| Dlg_Madalin_1929 a întrebat:

Unde gasesc si eu un scuter Kymco Agility 50 pentru. dezmembrari...M-ar interesa in special Capacul variator(Capacul de la pornire cu tot cu pedala cu tot)...
As avea nevoie de mai multe cum ar fi un cablu Kilometraj, bendix etc.
Dar in special CAPACUL CU PEDALA...
FUNDALAU:*

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In parcurile de dezmembrari din Romania nu prea gasesti scutere sau le gasesti extrem de rar. Poti cauta pe autovit, mobile.ro, bikeshop, okazii sau pe Google dar este cam greu sa gasesti. Cel mai repede le cumperi noi pentru ca ce vrei tu sunt destul de ieftine!

| Dlg_Madalin_1929 explică (pentru FurtunaDiesel):

Am cautat peste tot...Pe toate site-urile, Si nou un capac de la pedala costa 350 de lei.Mai pun inca ceva si imi iau alt scuterhee heeMs oricum

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru Dlg_Madalin_1929):

Pai da... dar si din dezmembrari e si mai greu de gasit!