| anonim_4396 a întrebat:

Salut all! As vrea niste pareri despre malaguti f15happy...Si cam din ce an au aparut cele cu bord electronic?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Capacitate cilindrica: 49. 9cmc
Puterea se poate duce cu investitii minime in 9cp ceea ce este enorm;
Modelul F15 s-a fabricat intre 1996 si 2008, este racit cu lichid, este un scuter destul de fiabil, intretinere ieftina, rezista destul de mult, nu o sa ai probleme majore, piesele sunt relativ ieftine, forta foarte acceptabila pentru motorul pe care il are, mai ok de atat nu poti gasi. Parerea mea este ca merita toti banii daca este unul in stare buna!

Referitor la bordul electronic exista pe modelul din 2001, apoi s-a renuntat si s-a revenit in 2003 cu un bord cu model nou fiindca primul avea ceva probleme cu iluminatul!

| OoVi a răspuns:

Si este vreo diferenta dintre cele 2 borduri...ma refer la aspect?happy