| Pasc_Michaell_1996 a întrebat:

Am achizitionat o Mazda 6 an 2004 si dupa cateva zile s-au aprins doi martori in bord (ESP si defectiune motor) din ce cauza credeti ca a aparut problema aceasta. Precizez ca masina nu a fost miscata de pe loc doar pornita. Multumesc!

1 răspuns:
| smaly a răspuns:

Poate sunt niste erori la blocul de comanda al automobilului sau senzori sau ceva la motor. Du-te la service si uite ce are stai si tu acolo si baga in cap ca sa nu dai intrebari pe net. Succes