| Danbengu a întrebat:

Salut băieți, am și eu o nelămurire, am un Mercedes Sprinter si becul din bord stă non-stop aprins, nu zic de martori, înainte daca masina nu era pornita sau era usa între-deschisa, statea aprins, in caz ca nu era pornita, se stingea, acum sta aprins non-stop, de ce? Multumesc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai apasat un buton de ramane aprins tot timpul dar despre ce bec zici ala care ilumineaza pe timp de noapte? Banuiesc ca la ala bati apropo

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bec din bord?
Iluminarea bordului, sau plafoniera?

| Eugen80 a răspuns:

S-a stricat senzorul de la usa.