| Dumitru_Calimandruc_1987 a întrebat:

Am cumparat de curand un Audi A4 din 2006 si am urmatoarea problema. Am facut cateva cd-uri cu muzica la diferite viteze (inclusiv cea mai mica viteza) si nu le citeste. Imi aprate Cd error. De ce nu imi citeste cd-urile facute de mine?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defect cd ul din masină unitatea optica nu citeste niciun fel de cd de aia i ti apare mesajul error, trebuie sa ti cumperi alt cd de masină nu merită reparat acesta, unitatea optică ca sa o schimbi costă mult.

| OldSoul a răspuns:

Fa cd-urile in format TRACK(Audio cd) nu MP3, si asa cel mai probabil se va rezolva problema.

| xerxes1 a răspuns:

Din cauza suportului adica CD gol.Cauta unele de calitate, Sony, Verbatim etc.