| George_Stefan_1991 a întrebat:

Salut,
am cumparat de curand un ford focus 2008 benzina toate bune si frumoase,
cand pun contactul becu de la motor ramane aprins (culoarea galbena) cand aprind motorul se stinge.

este normal?

//am incarcat si la Logan si acolo se stinge la 5 sec...

Răspuns Câştigător
| Florian20405 a răspuns:

laughing Salut.Nu te speria e ceva normal.Asta depinde de la o masina la alta, depinde ce sisteme are, cat de performanta e ca sa zicem asa.(dpdv al tehnologiei)
Bafta!
Cred ca vroiai sa zici semnu care arata gen ca un elicopter laughing check engine