| AlexAnder455321 a întrebat:

Am cumparat o masina cu numere rosii adusa din Germania. Imi trebuie fiscal?

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Nu iti trebuie...acel fiscal dovedeste ca o masina are taxa platita, iar masina ta nu o are platita. Cand o platesti o sa primesti acea dovada cu care te vei duce la politie sa iti poti inmatricula masina

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiind adusa din strainatate nu a mai fost inmatriculata in Romania astfel ca nu iti trebuie adeverinta de la ANAF si nici certificatul fiscal pentru inmatriculare.