| forsaken99 a întrebat:

Cum scot numere rosii pentru masina? Adusa din Germania.
Dau

Răspuns Câştigător
| bby5 a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa iti faci asigurare dupa sa mergi la cec sa faci cerere si dupa la politie sa ti le dea ai 3 numere rosii cate poti sa la folosesti timp de 3 luni dar cand primul numar expira trebuie sa te duci sa iti iei altele nu ti le da pe toate odatalaughing sunt fata si cam asta stiu sper sa fii fost de ajutorrlaughing ti-am zis ce am auzit si eu de la tatalaughing funda:X?

2 răspunsuri:
| Eddyz a răspuns:

Du-te la un centru de înmatriculări auto (autorizat) şi vei primii toate detaliile necesare.