| DDUCKX a întrebat:

Am gasit recent un ducati panigale 1299 la un pret destul de bun in afara, mai exact in Germania si as vrea sa-l cumpar.
Intrebarea mea este de ce acte am nevoie, vama si ce trebuie sa fac pentru a o inmatricula in Romania.
Funda + multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Suna la Politie, serviciul Inmatriculari. Ei pot spune exact de ce ei iti cer. E periculos sa intrebi doar pe net si daca iti va lipsi un rahat de stampila sa astepti o gramada sa vina actul din Germania... asta daca mai vine.