| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am luat o motocicleta de aici din tara cu nr rosii adusa din Belgia, primaria de unde era domnu de la care am luat motorul nu putea sa ne dea fiscal pe loc si ni l-a dat online, mi l-a trimis fiscalul si cand m-am dus azi la un birou de acte mi-a spus ca trebuie sa am fiscalul in mana cel original, la alt birou de acte nu a pomenit de asa ceva, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa spui vanzatorului sa-ti trimita originalul prin posta sau curier.