| lauranapp a întrebat:

Salut..Am masina Audi si de vreo 2 zile nu -mai imi porneste masina, ma intreb eu ca i-am dat masina unui baiat...Si de atunci nu m-ai mi-a mers..Si i-am zis asta..Va rog imi trebuie masina..Si cand o pornesc face urat si apoi parca i se blocheaza rotile din spate nu m-ai pot sa merg cu ea.dar in afara de chestia asta cu baiatul, am m-ai facut un accident in far adevarat nu am dus-o sa mi-o faca..Nustiu ce sa fac..Va rog

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Poate nu a fost folosit combustibilul care trebuie.

| relian a răspuns (pentru LinxCont):

Si daca folosesti alt combustibil se blocheaza rotile? Interesanta chstie, uite ca am mai invatat ceva.din cate stiu nu am auzit eu poate o fi, dar nu am auzit daca gresesti combustibilul chiar benzina cu motorina masina sa iti blocheze rotile.Dar mai stii orice este posibil laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi crezi ca o s ghicim in globul de cristal ce are masina ta?

| K0sti a răspuns:

M-ai?
Mai pune mana pe o carte, eventual pe una de Audi!