| Alyn_Corduneanu_1994 a întrebat:

.Am o boxa portabila waxiba xb 19 u si am lasat-o la incarcat o noapte si a doua zi am ascultat radio vreo ora pe ea si dupa i-am bagat card de 8 gb si am ascultat vreo 30 minute si dintr-o data a inceput sa se auda incet o tineam la maxim ce sa aiba?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Verifica bateria. Daca nu, atunci difuzorul are un contact imperfect.

| Alyn_Corduneanu_1994 explică (pentru MariusF23):

Da am pus alt difuzor si tot asa se aude si la baterie e securizata nu merge scoasa