| GoodLuck15 a întrebat:

Am o boxa portabila Media-Tech de 15w, iar in specificati scrie ca bateria tine in jur de 6 ore.
Eu azi am ascultat cam 3 ore jumate muzica la maxim sau mediu si cu bass,dupa care s-a terminat bateria.
Mentionez ca in prima zi am ascultat cam o ora muzica dupa care am dus-o la incarcat si dupa o ora, doua am scos-o de la incarcat si am folosit-o pana am deacarcat-o iarasi iar seara am lasat-o peste 10 ore la incarcat.
Cum fac sa tina mai mult bateria la boxa?

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

La manele bateria se autodescarca.Are si ea mandria ei.

| GoodLuck15 explică (pentru xerxes1):

Ce manele frate?
Eu ascult rap si trap.

| xerxes1 a răspuns (pentru GoodLuck15):

Bun,bun,bun.

| sir sanjei a răspuns:

Nu mai asculti muzica la maxim.
Autonomia acumulatorului scade cand este utilizat la maxim.