| AnOnImUl321123 a întrebat:

am cumparat o boxa portabila http://www.media-mag.ro/......e-pic4.jpg exact de asta. Totu ok pana am ajuns acasa, am lasat-o la incarcat 2 ore cum scria pe cutia ei si dupa ce am bagat cardul de memorie in ea (doar muzica e pe card) nu canta nimic. Porneam boxa fara card, iar led-ul era in permanenta pornit, bagam cardul iar led-ul incepea sa palpaie dar nu canta nimic. Volumul e dat la maxim si mai dau pe "next" din cand in cand sa vad daca canta ceva, dar nimic. Ce pot sa fac sa mearga? Nu cred ca e stricata ca azi am cumparat-o si am lasat-o la incarcat cum spunea pe cutie. Sfaturi.
Funda

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O duci inapoi sa ti o schimbe vor vedea ei daca e defectă, dar du o mîine ca sa nu expire garantia.