| Adrian's_Adi_1997 a întrebat:

Am o honda nsr 125 2T
Am o porblema la pornire. Nu porneste la buton. Am pus bateria la incarcat ai tot de geaba, cand ii dau contact din buton se aude o data o picnitura incetu in baterie.
Eu cred ca sar putea sa fie dusa bateria, sau electromotorul, nu am alta baterie sa porbez dar pot proba si cu una de masina, fara sa ard vriun circuit?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

N-are putere bateria.Imprumuta o baterie de la un amic, daca nu cumperi una, e vreo 50 -60 lei una cu gel si o ai 5-6 ani.