| CristianXP25 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru cei care aduc masini din Uk ..deoarece ma tenteaza gandul sa aduc o masina :
Cum procedati?
Gasiti persoana, inspectati masina, etc, etc ..si dupa?
Plata cum are loc? Cash? In Romania este cu notar..cu contract vanzare-cumparare..etc.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Curând nu se vor mai putea înmatriculat mașini din Anglia și s-ar putea să nu puteți circula cu ea la noi în țară.
Așteptați până se clarifică toată situația politică actuală din Anglia, căci dacă nu va mai fi stat UE nu se vor admite mașini cu volanul pe dreapta din Anglia.