| r0ckmyw0rld a întrebat:

Am o mașină care e pe numele unchiului meu, care nu e in tara momentan. Pot sa ii iau eu numere rosii? Am actele mașinii, dar nu am un act de proprietate asupra mașinii.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru aceasta iti trebuie o procura speciala de la unchiul tau, prin care te imputerniceste s-o inmatriculezi provizoriu, altfel nu poti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie sa faceti o procura la notar, prin care sa te imputerniceasca pentru rezolvarea actelor.

| cristimihailov a răspuns:

Cu actele masinii si cu procura

| Alin_Raul_1997 a răspuns:

Încă nu ai auzit de comunitatea After School? Acestă comunitate a început din pură pasiune dar din păcate s-a închis.Acuma cu primirea funcţiei de fondator pe care o am, m-am decis să ridic această comunitate cu ajutorul unor oameni de încredere.Serverul este incă in construcţie dar forumul este pregătit sa vină noi utilizatori. Dacă eşti jucător de SA:MP şi vezi acest mesaj te asteptăm cu drag pe forum.
Forum: http://af-school.ro/forum/
Panel: http://af-school.ro/rpg/