| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o mare mare problema! am pus pe bord ceva nu stiu cum se cheama mai exact, ceva aderent pe care iti poti pune telefonul etc... fara sa alunece, acesta se lipea de bord, cam jumatate de an m-a tinut, dupa ce l-am dat jos am observat ca s-a intarit foarte mult pielea din zona respectiva, mai nou s-a schimbat si culoarea este mai mult spre alb fata de culoarea bordului si este tare fata de restul suprafetei, stie careva o solutie care totusi sa nu deterioreze pielea dar sa repare acea parte? parca ar fi plastic, nu piele straight face si ii strica foarte foarte mult aspectul.

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Poti intreba pe cineva care produce haine de piele.Probabil exista creme, uleiuri, insa nu te apuca de capul tau.
Eu ce pot sa iti zic e ca poti foarte simplu sa lipesti un obiect similar peste.