| Kleb a întrebat:

Am o motocicleta Honda Cbr 125, iar problema este atunci cand incerc sa plec de pe loc cu ea...Motorul porneste perfect, chiar si cand e rece, dar cand vreau sa plec de pe loc si accelerez se opreste brusc...Ce are?

Răspuns Câştigător
| billyșorr a răspuns:

Ceva probleme la carburator. Cel mai bine ar fi sa consulți un mecanic!

| Kleb explică (pentru billyșorr):

Ok, maine de dimineata o sa merg la un service ceva si revin cu detalii laughing si eventual cu o funda

| Kleb explică (pentru billyșorr):

Da frate, am fost azi la un mecanic si vina era la carburator, era plin de gunoaie cica mersi

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Fără să accelerezi pleacă? Doar din ambreiaj?

| Kleb explică (pentru Laura):

Da, asa pleaca dar oricum am rezolvat, mersi oricum...Carburatorul era de vina