| AlexPopovici a întrebat:

Salut, am o problema cu masina mea Golf 4 1.6, peste cateva zile am inspectia RAR si-am martorul airbag passager aprins in bord, precizez ca am sters eroarea odata si, iar a revenit oare o sa am probleme cu cei de la RAR deoarece am aprins martorul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexandrulS a răspuns:

Mda este posibil am mai auzit multa lumea cu martorul aprins la airbag si era o eroare de la calculator...,,,, iar cei de la rar hmmm... nu cred ca ii intereseaza de eroarea aia. Eu in Bucuresti cam 100 de lei dadeam si nu aveam nimic la nicio masina, deci se poate laughing

3 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

La mine a fost o problema cu airbag-ul de la scaun... am dat scaunul de cateva ori la maxim pe spate tare si s-a stins laughing eu iti spun ce mi s-a intamplat mi-e. dar nu iti recomand ca poate explodeaza airbag-ul.

| AlexPopovici explică (pentru AlexandrulS):

laughing da dar eroarea mea este la aibag-ul din bord nu cel din scaun laughing

| TrăieşteClipa a răspuns:

Ii doare undeva pe cei de la RAR de airbagul tau.