| Teo026 a întrebat:

Salut, am o problema cu scuterul [Aprilia RS50] Am schimbat segmentii si nu porneste! A pornit saptamana trecuta, m-am plimbat cu el o toata ziua si urmatoarea zi cand sa il pornesc, nimic! Se aud doar niste pocnituri in toba si miroase a ars, dar nu porneste deloc! Scanteie da, compresie are, dar cand bag bujia si vreau sa il pornesc nu porneste si dupa aia scot bujia si e uda de apa si benzina sad ce sa ii fac sa mearga sad

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

Adio garnitura de chiuloasa, trebuie schimabata poate ai ''norocul'' sa fi terminat si segmenti