| Laur195 a întrebat:

De ceva timp motocicleta mea se comporta foarte ciudat... Porneste greu, bateria nu incarca, si dupa lungi incercari porneste, dar cand vreau sa o accelerez parca se ineaca si se opreste, la relanti nu tine deloc. Ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
| cyberalex a răspuns:

Curata circuitul de alimentare (rezervor, conducte, filtru, carburator).
Verifica circuitul de aprindere.

| Laur195 explică (pentru cyberalex):

Carburatorul si rezervorul le-am verificat, pe asta am mers prima data dar nu e de la ele...

| cyberalex a răspuns (pentru Laur195):

Marca si modelul motocicletei, te rog, pentru info detaliate.

| Laur195 explică (pentru cyberalex):

Cbr 125 din 2011

| Laur195 explică (pentru Laur195):

2006*