| Costyn330 a întrebat:

Salut, am o problema la un seat Leon 1m 1.6 16v 2004, de câteva zile m-a lăsat căldura, baga nu avea nici o treaba și ac și cald, acum nu mai baga nici rece nici cald, la un moment dat se auzea un huruit în partea dreapta la bord baga cât se auzea huruitul acela și pe urma se oprea de tot... Nu găsesc nici o soluție. Măcar rece de baga era ok ca nu se mai aburea parbrizul.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mergi la un service auto care se ocupa cu reparatii sisteme AC, o sa iti faca verificare si o sa iti spuna daca s-a defectat ceva sau daca doar ai nevoie de freon, este posibil si sa pierzi freon pe undeva.

| darrio2007 a răspuns:

Ventilatorul. Mergi la service.

| sierra1 a răspuns:

Ventilator kaput. dacă știi meserie il inlocuiești singur. Dar dacă știai nu intrebai, nu?