| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, mi-am luat o motocositoare cu motor in 4T totul mergea perfect motorul mergea extraordinar, dar am pornit o in alta zi si am acelerato sa văd cât merge maxim si s-a oprit, de atunci nu o mai pot porni, dă semne sa porneasca dar pusca pe toba de esapament, trebuie sa precizez ca am avut într-o sticla umipic de benzina si am băgat o fara sa ma uit, ar putea sa fi fost apă pe fund si sa fi ajuns in carburator, chiar nu știu ce s-a putut intampla!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ceva banuiesti tu, de spui de apa de pe fundul sticlei. Ia instalatia de alimentare la curatat.