| xDanyxDany a întrebat:

am o husqvarna 346 xp, si taiam lemne cu ea si in timp ce taiam s-a oprit brusc si nu a mai vrut sa porneasca, a fost in service ca a ramas frana blocata si nu am mai putut nici sa scot capacul, si la o saptamana poc... specific ca nu are compresie prea buna dar nu imi permit acum sa schimb setul motor, dar ce poate avea de nu mai porneste? benzina ajunge in camera de ardere, scanteie da, de ce nu porneste? Plus ca daca incerc sa o pornesc cu acceleratia la fund, pe la a 6-a sfoara imi pusca prin carburator si iese fum din el... ce sa se fi intamplat?

1 răspuns:
| dandanielflorin a răspuns:

E pe butuci pana bagi banii an ia, si tot nu merge bine, si se strica al ceva la ia, mai bine ia alta noua...