| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

Salut, am o trotineta kugoo g booster, am facut pana acum 600km, am luat-o in 2020 prin septembrie si am urmatoarea problema: cateodata mi se opreste acel ecran care imi arata viteza dar trotineta ramane pornita, adica daca tin apasat pe butonul de pe ecran porneste si merge dar mi se opreste brusc fara vreun motiv si cateodata daca folosesc un singur motor se aude un sunet ciudat fortat cand accelerez la maxim, stie cineva care ar fi problema? O vizita la service ar rezolva problema? Trebuie sa ii fac o revizie? Dau funda, multumesc

1 răspuns:
| Ionut725 a răspuns:

Sa r putea sa fie de la fire probabil sau rupt puțin! Poți face verificarea acasă dacă te pricepi