| CristianAlex a întrebat:

Salut, am parcat pe un loc destinat persoanelor cu dizabilitati si masina mi-a fost ridicata urmand sa platesc 570 de lei. Aveti idee daca imi mai vine o amenda acasa?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tot ce e posibil. Poate ai sa respecti de acum semnul care este pe locurile speciale de parcare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa te duci la locul de depozitare (la firma care-l are) si sa te interesezi. Altfel vei mai plati si "cazarea" pentru fiecare zi ce trece.

| darrio2007 a răspuns (pentru Salontanul):

Corect, Salontane! Asta uitasem sa-i precizez.

| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce cool că au început să ridice mașini parcate pe locurile alea. Și da, daca nu ai primit deja o amendă pentru parcare vei primi.