| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac, pentru a scoate numere provizorii (rosii) pentru o masina adusa din Germania, (au expirat numerele TOL )

3 răspunsuri:
| JohnnY93 a răspuns:

Te duci la un xerox de pe langa unitatea care elibereaza numerele si iti va face persoana de acolo dosarul. Stiu ca ai nevoie de actele masini, numerele de tol, contractul si platesti o taxa... nu mai stiu exact, iti va zice persoana de la xerox.

| anonim_4396 explică (pentru JohnnY93):

Am o problema, nu mai am contractul de vanzare cumparare intre mine si neamt

| anonim_4396 explică (pentru JohnnY93):

De fapt am luat masina din autohauss si era turc nu neamt. greseala mea