| Nechifor_Petru_2000 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare.Am o dacia logan din anul 2007, și când dau „întrerupătorul„ de la lumină la mijloc, adică să se aprindă când deschid ușile.De aprins se aprinde dar nu se mai stinge. De la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ai incercat sa-l lasi un minut sa vezi daca se stinge? normal dupa ce inchizi usile lumina ramane aprinsa, asa-i la toate masinile, cel putin la majoritatea, lasa-l o vreme sa vezi daca se stinge, daca nu, atunci nu stiu ce problema ar putea avea, daca zici ca se aprinde cand deschizi usa si nu se mai stinge cand o inchizi...

| Nechifor_Marian_1995 a răspuns (pentru RB26DETT):

Am asteptat dar nu se închide, mersi oricum.