| alexutzabc a întrebat:

am un opel agila din 2001 i-am schimbat antigelu si ala vechi imi ramanea intre 80. c si90.c i-am facut aierisirea si totu bine cand stau pe loc, cand merg cu masina temperatura scade de 80. c si ramane mai jos de 80c..are vreo problema? astept raspuns dau funda.multumesc

Răspuns Câştigător
| robertuzumaki1999 a răspuns:

Nu este nici o problema sa u depaseasca 90 95 atunci e o problema, Tie sigur termocupla iti porneste la 80 si iti mentine temperatura scazuta

| alexutzabc explică (pentru robertuzumaki1999):

Asta stiu //.80.90.100 cand stau pe loc se ridice la 90c si cand merg scade intre alea 2 lini si 80..deci nu e nici o problemema ..ala vechi ramnea intre80...si 90 coare e de la cocetrat ca am pus 2 de antigel si una de apa distilata robertuznaki1999 sms funda

1 răspuns: