| TheLoneWolf a întrebat:

Am si eu o intrebare: Dece majoritatea bicicletelor cu suspensii fata sunt mai scumpe decat cele cu full suspension?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cele cu suspensie integrala sant mai bune pentru ca ofera siguranta la fund nu e impact tare si daca iei o groapa e suspensia pe fata numai buna.

| ombladon a răspuns:

Poate cand te-ai uitat tu la cele hardtail, te-ai uitat la niste modele mai scumpe (Trek, Cube, etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Probabil acele suspensii sunt mai calitative. O zi bună!

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Sunt mai de incredre si firma

| raluka66 a răspuns:

Poate ca au full suspension si primele doar ca una mai puternica pe fata pentru cei carora le place sa faca smecherii ca statul pe roata din spate (astfel la aterizare socul e mai amortizat). Imi dau cu parerea, nu ma pricep.