| FlorinPx a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Auto. Am o solenza si vreau sa ii modific jantele in sensul sa le dau o culoare noua ele sunt Gri iar eu vreau sa le fac Negru si Rosu trebuiesc omologate?

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuiesc omologate doar daca le schimbi dimensiunile adica in loc de R13 Pui R14
Nu cred ca trebuiesc omologate!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar culoarea caroseriei se omologheaza la RAR, restul pieselor de pe masina pot fi roz pistrui, nu conteaza.

| LTAA a răspuns:

Ai pus intrebarea la categoria "Auto & Moto", ca sa nu mai spui aiurea ca intrebarea este legata de Auto.

On Topic: Nu.

| FlorinPx explică:

Uite sa iti faci o idee: http://imgur.com/Hro2vgK
eu zic ca o sa arate mult mai bine decat se vede in imagine. Ma chinuit si pe mine talentu in paint...