| Cătă_Cătălin_2000_4NvW a întrebat:

Am și eu o întrebare legata de școală de soferi, când expira dosarul în ziua când am băgat dosarul sau iz ziua când am dat sala

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E valabil 1 an de cand te.ai inscris

| Soso_Celalalt_1990 a răspuns:

Dosarul îi valabil un an de când l-ai primit în mână și ți-a spus că poți să mergi să dai sala. Așa era acum 3 ani când am făcut eu școala de șoferi

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Valabilitatea dosarului expira in termen de 1 an de la data terminarii cursurilor la scoala de conducere, data inscrisa in fisa pe care ai primit-o de la scoala, bineinteles daca in aceasta perioada n-ai reusit la probele teoretica si practica.

| Cătă_Cătălin_2000_4NvW explică (pentru Ioandelasal):

Aa deci sa înțeleg e valabil de când mi.a încheiat instructorul dosarul de când am terminat orele nu?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Cătă_Cătălin_2000_4NvW):

Da, asa este.