| rRamses a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru cei care se pricep. Care este cel mai fiabil motor pentru BMW seria 1 2005-2007? Din cate am inteles cele pe benzina au destule probleme.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Daca cumperi o masina folosita de altul nu ai de unde sti ce masina este, deci orice masina folosita poate avea probleme.De la chestia asta trebuie sa pleci,nu te astepta ca vei cumpara o masina uzata,si gata e ca si noua laughing,deci masinile au probleme fctie de felul cum au fost conduse si intretinute de cei care le-au detinut pana la tine.
O masina noua nu vine cu probleme din fabrica,iar daca vine,atunci fabrica cheama toate acele masini inapoi sa le remedieze.

Deci nu mai punet astfel de intrebari aiurea,intrebari intrebatoare laughing ca am auzit,ca am vazut,ati auzit si vazut pe dreacu laughing ati auzit si vazut numai rable,numai junghiuri de masini,de aia vedeti si auziti laughing Orice motor pus pe o masina de fabricant sa fii tu sigur ca este cel mai bun motor pus pe acea masina,aia nu-s prosti, aia nu pun motoare la pleseneala asa cum cred unia laughing msinile astea nu-s facute la plesneala, ma refer la astea bmw, mercedes masini sa zic asa. Daca vorbim de dacie atunci poate sa fie si cum spui tu, tot cei posibil, ce ne mai mira la romani laughing