| Doberman7 a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare. Sunt începător şi vreau să îmi cumpăr prima maşină. Am un buget de maxim 1300 de euro si vreau ceva "mic". Nu am nevoie de viteză, vreau ceva pe benzină, euro 4, si cum am spus nu foarte mare, dar nici să stau cu ea lunar in service
Am scris aici pentru că nu mă pricep prea bine, si poate îmi puteți dă câteva sfaturi bune.
Mulțumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți logan, la banii ăștia, NU iei țeapă cu dacia!

| Crackman a răspuns:

Corsa olel smart f4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bugetul ăsta:
golf 4
opel corsa
ford k a
skoda fabia
peugeot 206
logan 2

| Doberman7 explică:

Ce crede-ți de Opel astra g 1.6 16V?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doberman7):

Te duce în 9-10 consum în oraș. Ia-ți una mică și economică.